40 + 4 164,95
30 + 3 184,95
Väljasõit kooli juurest kell 7:00, Riiga jõuame umbes kell 12:00. Riia loomaaia külastus. Riia loomaaed sai 2008 aastal 100 aastaseks, avaral territooriumil
Mezaparkis elab pea 3000 isendit 430 liigist, seal saab tutvuda nii sebrade kui ka kaelkirjakutega, keda Tallinna loomaaias hetkel ei ole.
Lõunasöök Automuuseumis.
Automuuseumi külastus.
Vaba aeg.
Majutus 3-4* hotellis
Peale hommikusööki tutvume Riia erinevate vaatamisväärsustega: Riia sümboliks saanud Vabadussammas, ajalooline vanalinn Toomkiriku ja Peetri kirikuga, Bastionimägi, sõdurite kasarmu ja “kassi maja”.
Peale linneksursiooni lõuna Automuuseumi kohvikus.
Järgneb Laima šokolaadimuuseumi külastus koos maiuste degusteerimisega ja töötamisega šokolaaditöötoas, kus saab ise käsitsi valmistada unikaalseid šokolaadikompvekke. Orienteeruv kestvus kaks tundi.
Enne kojusõitu teeme peatuse Apelsini kaubanduskeskuses.
Ärasõit 18.00 ,koju jõuame orienteeruvalt 22.30
* Hind kehtib Tallinnast ja selle lähiümbrusest (30 km raadiuses).
Reisidele teistest Eesti piirkondadest küsige pakkumist!
Hinnas sisaldub:
Reisijal peab kaasas olema kehtiv pass või ID kaart
Reisi hind kehtib kuni 17-aastastele (17 kaasa arvatud), vanematele küsi pakkumist!
Pakume reisitõrkekindlustust, 6.38
MIS ON REISITÕRKEKINDLUSTUS?
Reisikindlustuse kõige olulisem osa on meditsiiniabi kindlustus, mis katab välisriigis alanud haigusega või õnnetusjuhtumiga seotud ravikulud.
Lisaks tervisekindlustusele on võimalik valida ka reisitõrkega kindlustust, see tähendab seda, et kui laps viimasel hetkel enne reisi haigestub või juhtub mõni õnnetus temaga või lähedastega, siis kindlustusfirma kompenseerib arsti või politseitõendi alusel reisi kogumaksumuse. Reisitõrkekindlustus sisaldab alati ka tervisekindlustust.